Termo Děčín a.s. uvedlo do provozu 2.10.2002 centrální zdroj tepla pro město

11. 10. 2002

Sdílet

Společnost Termo Děčín a.s. dne 2.10.2002 uvedla do provozu centrální zdroj tepla pro město, které využívá zemní plyn i velké podzemní jezero jako geotermální zdroj.
Finance.cz
Autor: Finance.cz

Autor článku

Kvíz týdne

KVÍZ: Ruská ekonomika v číslech: Potěmkinova vesnice či statný medvěd?
1/12 otázek