Česká naftařská společnost s.r.o. uvedla do provozu nové těžební středisko u Břeclavi

25. 5. 2010

Sdílet

Společnost Česká naftařská společnost s.r.o. uvedla do provozu nové těžební středisko u Břeclavi, kde plánuje těžit 200 000 metrů krychlových zemního plynu denně. Celková investice do projektu dosáhla více než 100 mio korun.
Finance.cz
Autor: Finance.cz

Zpráva převzata od  

Autor článku

Kvíz týdne

KVÍZ: Ruská ekonomika v číslech: Potěmkinova vesnice či statný medvěd?
1/12 otázek