České dráhy, státní organizace vypsaly tendr na 20 vysokorychlostních lokomotiv

12. 2. 2003

Sdílet

Společnost České dráhy, státní organizace vypsala koncem roku 2002 výběrové řízení na 20 nových vysokorychlostních lokomotiv. Prototyp dráhy plánují na rok 2004, všech 20 lokomotiv začne jezdit do roku 2006.
Finance.cz
Autor: Finance.cz

Autor článku

Kvíz týdne

KVÍZ: Ruská ekonomika v číslech: Potěmkinova vesnice či statný medvěd?
1/12 otázek