Strabag a.s. vystaví továrnu na stavební bednění a lešení

21. 7. 2003

Sdílet

Rakouská společnost Strabag plánuje zahájit v létě roku 2003 stavbu továrny na stavební bednění a lešení v bývalém areálu společnosti ČKD Blansko v Miroslavi. Strabag a.s. zaměstná asi 50 lidí.
Finance.cz
Autor: Finance.cz

Autor článku

Kvíz týdne

KVÍZ: Ruská ekonomika v číslech: Potěmkinova vesnice či statný medvěd?
1/12 otázek