Centrála podniku Philipsu bude v Praze

4. 11. 2011

Sdílet

Společnost Philips plánuje v Praze zřídit novou centrálu společného podniku, který založil s firmou TPV Hongkong. Bude-li dohoda o firmě uzavřena do konce roku, mohla by centrála začít fungovat na jaře 2012. Nový joint-venture má řešit potíže Philipsu, když sníží náklady na výrobu televizorů. V té Philips zaostává za levnou asijskou konkurencí.
Finance.cz
Autor: Finance.cz

Zpráva převzata od  

Autor článku

Kvíz týdne

KVÍZ: Ruská ekonomika v číslech: Potěmkinova vesnice či statný medvěd?
1/12 otázek