Intel: CEO Otellini odejde do důchodu

19. 11. 2012

Sdílet

Paul Otellini se s Intelem rozloučí na výročním zasedání, které se koná v květnu. Pro Intel pracoval 40 let a otěže převzal v roce 2005. Předseda představenstva Andy Bryant uvedl, že Paul Otellini byl silným leaderem, stal se teprve pátým CEO v 45tileté historii firmy a provedl Intel velice složitou dobou. Představenstvo bude nového šéfa vybírat jak z interních, tak i z externích kandidátů.

Obchodování s akciemi (INTC) bude zahájeno až v 15:45 (SEČ).

Zdroj: MarketWatch, Bloomberg


Rudolf Plachý
Fio banka, a.s.

Autor článku

Kvíz týdne

KVÍZ: Ruská ekonomika v číslech: Potěmkinova vesnice či statný medvěd?
1/12 otázek