Pod stolem je trpaslík

9. 10. 2013

Sdílet

Je to už pár let, co jsem poprvé zjistil, že i v mém okolí se pohybují lidé, kteří věří v tzv. chemtrails. Do té doby jsem neměl...

Finance.cz
Autor: Finance.cz

...ponětí o tom, že něco takového „existuje“. Pokud jste ve stejném stavu jako já tenkrát, tak jde o to, že kondenzační stopy za letadly jsou považovány za záměrně vypouštěné chemické látky. Verzí toho, kdo a proč tyto látky vypouští, je pravděpodobně hodně. Vždy jsou tu ale nějací zlí „oni“ chtějí poškodit „nás“. Za „oni“ si můžeme dosadit vládu, vlády, imperialisty, židy, Američany, armádu .... Ti nás chtějí úplně vyhladit, zmenšit náš počet, či nás alespoň zdravotně oslabit. Proč se zde k tomuto tématu vůbec obracím? Protože chemtrails nejsou jádrem věci, ale pouhým symptomem. Petr Dvořák, mluvčí ČHMÚ, v rozhovoru pro HN vykresluje chemtrail problematiku následovně: „Zvláště v poslední době jsme zavaleni dopisy a e-maily vystrašených lidí. Snažíme se jim tento omyl vyvracet, většinou však marně ...

Autor článku

Kvíz týdne

KVÍZ: Ruská ekonomika v číslech: Potěmkinova vesnice či statný medvěd?
1/12 otázek