Internetbanking využívají hlavně mladí

23. 8. 2004

Sdílet

Služeb elektronického bankovnictví využívá stále více lidí. Potvrzují to nejen banky, ale i výsledy šetření Českého statistického úřadu.

Finance.cz
Autor: Finance.cz

Internetové bankovnictví pro soukromé účely použilo v loňském posledním čtvrtletí více než 12 procent uživatelů internetu. Tuto službu využívají hlavně mladí ve věku 25 až 34 let.

Autor článku

Kvíz týdne

KVÍZ: Ruská ekonomika v číslech: Potěmkinova vesnice či statný medvěd?
1/12 otázek