České dráhy, státní organizace zahájily v říjnu 2004 provoz na prvním železničním koridoru Děčín – Břeclav (10/04)

14. 10. 2004

Sdílet

Společnost České dráhy, státní organizace převzala 12.10. 2004 na nádraží Přelouč do užívání první železniční koridor Děčín – Břeclav v délce 380 km (10/04). Výstavba koridoru dosáhla celkové výše 36.500 mio korun.
Finance.cz
Autor: Finance.cz

Autor článku

Kvíz týdne

KVÍZ: Ruská ekonomika v číslech: Potěmkinova vesnice či statný medvěd?
1/12 otázek