České dráhy, státní organizace začaly v říjnu 2004 s modernizací hlavního nádraží v Teplicích (10/04)

21. 10. 2004

Sdílet

Společnost České dráhy, státní organizace začala v říjnu 2004 s modernizací hlavního nádraží v Teplicích (10/04). Celková výše modernizace činí 110 mio korun.
Finance.cz
Autor: Finance.cz

Autor článku

Kvíz týdne

KVÍZ: Ruská ekonomika v číslech: Potěmkinova vesnice či statný medvěd?
1/12 otázek