Fox Entertainment ohlásil za první čtvrtletí nižší zisk

4. 11. 2004

Sdílet

Fox Entertainment Group ohlásil ve středu zisk za první čtvrtletí ve výši 320 milionů dolarů, tedy 33 centů na akcii, ve srovnání se ziskem 401 milionů dolarů dosaženým ve stejném období minulého roku. Tržby dosáhly hodnoty 2,89 miliardy...

Finance.cz
Autor: Finance.cz

... dolarů ve srovnání s 2,76 miliardami v minulém roce. Mediální společnost citovala jako důvod nižšího zisku výdaje spojené s akvizicí DirectTV.

Autor článku

Kvíz týdne

KVÍZ: Ruská ekonomika v číslech: Potěmkinova vesnice či statný medvěd?
1/12 otázek