V 1. čtvrtletí 2005 bude zahájena výroba elektřiny spalováním odpadu v kogenerační jednotce na Skládce Tušimice a.s. (1-3-05)

31. 12. 2004

Sdílet

V prvním čtvrtletí 2005 bude zahájena výroba elektřiny spalováním odpadu v kogenerační jednotce na Skládce Tušimice a.s. (1-3-05). Severočeské doly a.s., kterým skládka patří, investovaly do jednotky celkem 10 mio korun.
Finance.cz
Autor: Finance.cz

Autor článku

Kvíz týdne

KVÍZ: Ruská ekonomika v číslech: Potěmkinova vesnice či statný medvěd?
1/12 otázek