Český Telecom prodán do Španělska

6. 4. 2005

Sdílet

Dnes byl završen dlouho připravovaný prodej státního podílu největšího (a do nedávna monopolního) operátora pevných linek v České republice - Českého Telecomu.

Finance.cz
Autor: Finance.cz

Podle agentury Reuters vláda na dnešním zasedání jednomyslně rozhodla o prodeji vítězi výběrového řízení - španělské Telefónice. Více informací najdete zde.

Autor článku

Kvíz týdne

KVÍZ: Ruská ekonomika v číslech: Potěmkinova vesnice či statný medvěd?
1/12 otázek