Čez a.s. plánuje v roce 2005 ve svých elektrárnách využít jako zdroj paliva nepotřebné obilí (05)

7. 4. 2005

Sdílet

Společnost ČEZ a.s. plánuje v roce 2005 ve svých elektrárnách využít jako zdroj paliva několik set tisíc tun nepotřebného obilí (05). Společnost plánuje zemědělcům zaplatit 1100 korun za jednu tunu tohoto obilí.
Finance.cz
Autor: Finance.cz

Autor článku

Kvíz týdne

KVÍZ: Ruská ekonomika v číslech: Potěmkinova vesnice či statný medvěd?
1/12 otázek