Dálnice D7 zůstává po demolici mostu na 9. km uzavřená

21. 5. 2017

Sdílet

Buštěhrad (Kladensko) 21. května (ČTK) - Dálnice D7 na devátém kilometru u Stehelčevsi na Kladensku je kvůli zdržení odklízecích prací po demolici mostu dál uzavřená. Provoz jedním pruhem bude obnoven odpoledne. Původně podle informací Národního dopravního informačního centra měla uzavírka skončit dnes ráno.

Finance.cz
Autor: Finance.cz

Dálnice je uzavřená od sobotních 19:00, kdy začalo bourání starého mostu, po kterém vede silnice mezi Buštěhradem a Libochovičkami. Nyní už je zbouraný. Stavba nového železobetonového mostu potrvá zhruba osm měsíců a bude stát zhruba 50 milionů korun.

Stavební práce u Buštěhradu začaly už tento týden, sjíždění a najíždění u mostu bude omezeno i v dalších měsících. Objízdné trasy pro nákladní dopravu vedou přes Kladno, pro osobní přes Dřetovice a Malé Číčovice.

Autor článku

Kvíz týdne

KVÍZ: Ruská ekonomika v číslech: Potěmkinova vesnice či statný medvěd?
1/12 otázek