Continental Barum loni utržil 57,2 mld. Kč, zisk činil 3,6 mld.Kč

15. 6. 2018

Sdílet

Otrokovice (Zlínsko) 15. června (ČTK) - Otrokovickému výrobci pneumatik Continental Barum loni vzrostly tržby o 1,4 procenta na 57,2 miliardy korun. ČTK to dnes řekla mluvčí společnosti Regina Feiferlíková. Mírně vzrostl i zisk, po zdanění činil 3,56 miliardy korun, předloni měla společnost zisk 3,52 miliardy korun.

Finance.cz
Autor: Finance.cz

\"Finanční výsledky společností považuji za dobré, přestože základní ekonomické ukazatele byly v roce 2017 ovlivněny ukončením měnových intervencí ČNB a vývojem cen vstupů,\" uvedl jednatel společnosti Jan Černošek.

Continental Barum je součástí koncernu Continental od roku 1993 a je největším zaměstnavatelem ve Zlínském kraji, pracuje v něm asi 5000 lidí.

Autor článku

Kvíz týdne

KVÍZ: Ruská ekonomika v číslech: Potěmkinova vesnice či statný medvěd?
1/12 otázek