Fio informuje: Český Telecom a Eurotel zfúzují

1. 3. 2006

Sdílet

Český Telecom a jeho mobilní operátor Eurotel během několika následujících měsíců zfúzují do jedné firmy s názvem Telefónica O2 Czech Republic, oznámily firmy ve středu. Integrace proběhne formou převzetí jmění společnosti Eurotel na Český Telecom. Společnost pravděpodobně vznikne v polovině roku 2006 po dokončení přípravných a právních kroků.

Autor článku

Kvíz týdne

KVÍZ: Ruská ekonomika v číslech: Potěmkinova vesnice či statný medvěd?
1/12 otázek