Sony Ericsson oznámil ztrojnásobení zisku za první kvartál, díky poptávce po mobilních telefonech, kamerách a hudebních přehrávačích.

13. 4. 2006

Sdílet

Sony Ericsson oznámil ztrojnásobení zisku za první kvartál, díky poptávce po mobilních telefonech, kamerách a hudebních přehrávačích...

Finance.cz
Autor: Finance.cz

Sony Ericsson oznámil ztrojnásobení zisku za první kvartál, díky poptávce po mobilních telefonech, kamerách a hudebních přehrávačích.

Autor článku

Kvíz týdne

KVÍZ: Ruská ekonomika v číslech: Potěmkinova vesnice či statný medvěd?
1/12 otázek