Ford v 1Q hospodařil se ztrátou

21. 4. 2006

Sdílet

Automobilka Ford vykázala za 1Q ztrátu $1,19mld (po zohlednění $1,65mld nákladové položky související s restrukturalizací a snižováním počtu zaměstnanců). Na akcii to znamená ztrátu 64c. Zisk z běžné činnosti dosáhl 24c, což lehce zaostalo za očekáváním 25c.

Autor článku

Kvíz týdne

KVÍZ: Ruská ekonomika v číslech: Potěmkinova vesnice či statný medvěd?
1/12 otázek